МВС Німеччини заявляє про рекордну кількість потенційних терористів

МВС Німеччини заявляє про рекордну кількість потенційних терористів

821
Ukrinform
Міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр заявив, що кількість потенційних ісламістських екстремістів у Німеччині на сьогодні як ніколи велика.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті Bild, опублікованому в суботу, 10 вересня, повідомляє Deutsche Welle.

"Їх кількість у понад 520 осіб є великою, як ніколи", - наголосив глава МВС. 

Під потенційними ісламістськими екстремістами, за його словами, маються на увазі особи, стосовно яких є підкріплені фактами свідчення, що вони можуть здійснити політично мотивовані злочини значного масштабу. Крім того, у країні перебуває ще близько 360 людей, які потрапили в поле зору німецьких правоохоронців, адже можуть відігравати роль поплічників у потенційних ісламістських злочинах, зазначив міністр.

Водночас де Мезьєр наголосив, що сили безпеки "працюють на повну силу над тим, щоб тримати в полі зору всіх потенційних терористів" та що на сьогодні існує "так багато розслідувань та затримань, як уже не було багато років до цього". Однак влада вимушена "рахуватися також з невідомими до цього терористами-одинаками", додав глава МВС.

Крім того, він назвав заклики до злочинів в ім'я ісламу "зловживанням релігією" та закликав мусульман Німеччини дистанціюватися від ісламістсько мотивованих терористичних нападів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>