Канада закликала Пекін краще захищати прав людини

Канада закликала Пекін краще захищати прав людини

958
Ukrinform
Під час візиту до Китаю прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо закликав керівництво країни робити більше для захисту прав людини.

Про це заявив сам Джастін Трюдо, передає кореспондент Укрінформу.

«Як країна, яка безпосередньо пересвідчилася у перевагах вільного висловлення думок та гарного урядування, Канада закликає Китай робити більше для захисту та пропагування прав людини», - сказав Трюдо.

Він додав, що більша свобода слова та готовність чути різноманітні думки підуть на користь Китаю. «Канада досягла культурного, політичного та економічного успіху завдяки своїй різноманітності, а не всупереч їй. Цю думку я доносив під час зустрічей минулого тижня, включно із розмовами з президентом Сі та прем’єром Лі. Я поділився із ними своїм сильним переконанням, що прийняття різноманітних поглядів посилить Китай, так само, як це відбувається у Канаді», - зазначив прем'єр.

За його словами, у сучасному мінливому світі саме різноманітні думки та можливість вільно виражати їх зумовлюють позитивні зміни. «Ми всі несемо частку відповідальності за те, що відбувається. Успіх світу нерозривно пов'язаний із успіхом Китаю. Я знаю, що ці розмови (про права людини – Ред.) не легкі, втім вони необхідні», - підсумував Трюдо.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Джастін Трюдо щойно завершив свій перший офіційний візит до Китаю, який поєднав із участю у саміті G20 в Гуанчжоу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>