Китай відмовив DW в акредитації на саміт G20

Китай відмовив DW в акредитації на саміт G20

1301
Ukrinform
Китай не надав співробітникам DW акредитації для висвітлення саміту G20 в Ханчжоу, в якому бере участь Ангела Меркель.

Влада КНР відмовили німецькій міжнародній медіакомпанії Deutsche Welle в акредитації на саміт G20, який відкриється 4 вересня в китайському Ханчжоу, повідомляє DW.

Заявки на висвітлення саміту були подані новинною редакцією DW на трьох співробітників компанії. Умовою в'їзду в КНР для них було отримання віз і необхідних для цього акредитацій.

Незважаючи на те, що китайське консульство в Берліні близько двох тижнів тому ухвалило видати їм візи, підтвердження про отримання акредитації до дня від'їзду надано не було.

На запит DW посольство ФРН в Пекіні звернулося до китайської влади за роз'ясненнями. У відповідь було отримано коментар представника китайського МЗС. У ньому вказувалося, що акредитації співробітникам корпорації надані не будуть, і "журналістам причини даного рішення відомі".

"Спроби подібними методами перешкодити вільному висвітлення міжнародної події, в якому бере участь, зокрема, і канцлер ФРН - це ознака негостинності", - заявив генеральний директор DW Петер Лімбург.

Також у суботу, 3 вересня, стало відомо, що Китай не надав доступу до саміту жодній великій міжнародній неурядовій організації, повідомило агентство dpa.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>