Трамп брехав у документах: його бізнес має $650 мільйонів боргів – NYT

Трамп брехав у документах: його бізнес має $650 мільйонів боргів – NYT

2494
Ukrinform
Компанії американського мільярдера та кандидата у президенти Сполучених Штатів від Республіканської партії Дональда Трампа мають борг на загальну суму щонайменше 650 мільйонів доларів.

Як передає DW, такі дані виявило видання The New York Times під час розслідування.

Ця цифра більш ніж удвічі перевищує суму, яку Трамп вказав у формі розкриття фінансової інформації, яку він заповнив в рамках президентської кампанії. У ній кандидат-республіканець повідомив, що підконтрольні йому компанії мають борг у сумі 315 мільйонів доларів перед відносно вузьким колом кредиторів. У ній же Трамп зазначив, що він має стосунок до більш ніж 500 компаній з обмеженою відповідальністю. Проте, як зазначає The New York Times, схоже, що форма розкриття фінансової інформації була розроблена для кандидатів, які мають куди простіші фінанси, ніж Трамп.

Як приклад боргу видання наводить офісну будівлю на Авеню Америки в Мангеттені, частиною якої володіє Трамп. На її зведення було залучено кредит у 950 мільйонів доларів. При цьому серед кредиторів - Bank of China, один з найбільших банків у країні, яку Трамп публічно називає економічним ворогом США, а також інвестиційний банк Goldman Sachs, який, як заявляв Трамп, контролює його опонентку на виборах, демократку Гілларі Клінтон, адже він заплатив їй за промови 675 тисяч доларів.

Окрім боргу у 650 мільйонів доларів, у ході розслідування The New York Times з'ясувало, що значна частина статків Трампа залучена у пасивне партнерство в інших компаніях, які винні низці кредиторів ще два мільярди доларів. Проте, як заявили у Trump Organization, у разі дефолту за цими заборгованостями мільярдер відповідальності не нестиме.

Попри те, що Трамп в одному з інтерв'ю заявив, що він є "королем боргів" та любить їх, видання нагадує, що принаймні чотири рази борги вже призводили до банкрутства компаній Трампа. Його статки оцінюються журналами Forbes та Fortune, а також компанією Bloomberg у менш ніж п'ять мільярдів доларів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>