В Австралії набирає обертів мігрантський скандал - ЗМІ

В Австралії набирає обертів мігрантський скандал - ЗМІ

1997
Ukrinform
В Австралії більш як 100 колишніх співробітників з периферійних центрів утримання мігрантів закликали уряд країни переводити шукачів притулку на материк.

Про це повідомляє The Guardian.

"Персонал працював із затриманими нелегальними мігрантами на тихоокеанському острові Науру і на острові Манус в Папуа-Новій Гвінеї. У відкритому листі колишні працівники імміграційних центрів вимагають розформувати всі подібні центри і перевести всіх біженців на материк", - йдеться у повідомленні.

Міністр імміграції Пітер Даттон в свою чергу заявив, що не збирається порушувати надійний захист кордонів Австралії, нагадавши, що зараз Австралія не приймає біженців з азіатських і африканських країн, негайно депортуючи всіх нелегальних іммігрантів.

"У разі неможливості негайної депортації, таких біженців переводять до центрів тимчасового утримання на віддалених островах, звідки не так просто втекти", - наголосив міністр.

Минулого тижня він уже заявляв, що більшість скарг з імміграційних центрів на домагання і порушення прав - лише засіб, за допомогою якого біженці намагаються опинитися на території Австралії. На думку Даттона, ці надумані скарги мігрантів тиражують ліві політики, використовуючи питання міграції в своїх цілях і заробляючи дешевим популізмом політичні бали.

На сьогоднішній день в наметовому таборі на острові Науру проживає близько 400 прохачів притулку.

Раніше повідомлялося, що Австралія пропонує по 20 тисяч доларів біженцям, щоб ті повернулися додому.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>