Bild звинуватив Штайнмаєра у пересмикуванні історії

Bild звинуватив Штайнмаєра у пересмикуванні історії

1693
Ukrinform
Авторитетне видання Bild розкритикувало промову глави МЗС Німеччини Франка Штайнмаєра про анексію кримського півострова під час візиту у Росію.

На думку журналістів німецького видання, заяви міністра закордонних справ щодо окупованого Криму – ніщо інше як насмішка над позицією ЄС, адже викривлений процес анексії Криму, який озвучив Штайнмаєр, суперечить будь-яким нормам міжнародного права.

"Майже одразу ні в кого не виникло сумнівів, що йшлося про збройний, масштабний напад на суверенну державу. Те, що німецький міністр запитує російську публіку, чи потрібно хвилюватися, коли Росія надсилає танки котитися територією незалежної держави, звучить як насмішка над єдиною позицією вільної Європи – вона полягає у тому, що кордони нашого континенту більше ніколи не повинні змінюватися із застосуванням сили", – йдеться у статті.

У Bild підкреслили, що промова глави німецького МЗС просто "нечуване пересмикування історії, яке йде на користь лише Кремлю і дружбі між СДПН і Лівими, які з великою симпатією ставляться до Росії і бачать зло передусім у НАТО".

Нагадаємо: 15 червня Франк-Вальтер Штайнмаєр відвідав Уральський федеральний університет у Єкатиринбурзі. Під час спілкуваннями зі студентами він зробив неоднозначну заяву.

"Російські сигнали не завжди легко "прорахувати". Візьмемо хоча би Крим. Спочатку йшлося про сили самооборони, потім з'явилися так звані "зелені чоловічки", а потім мова йшла про "спецслужби". Що з цього ми маємо зрозуміти? Коли ми маємо почати хвилюватися?", – сказав Штайнмаєр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>