Британці зробили висновки після спільних навчань НАТО в Україні

Британці зробили висновки після спільних навчань НАТО в Україні

2996
Ukrinform
Британські збройні сили наразі поступаються російським, що тестують свою зброю, тактику і напрацювання у війні з Україною.

Такий висновок зробили британські фахівці, вивчаючи підсумки спільних навчань НАТО в Україні, пише газета The Daily Telegraph.

«У малоймовірному випадку прямого протистояння між НАТО і RUS [Росія], ми повинні визнати, що в даний час RUS має значну перевагу над функціональних можливостей силових елементів Великобританії», - йдеться в доповіді.

Автори доповіді також зробили висновок, що одна з цілей агресивної політики Росії в Україні полягає у перевірці на практиці "нових методів ведення війни, а також тестування сучасної і забороненої зброї".

«Враховуючи, що багато наших найбільш сучасних військових технологій застаріли з 2003 року, ми повинні знайти способи воювати розумніше на тактичному рівні і визнати, що деякі можливі супротивники можуть бути озброєні краще за нас», - резюмують автори доповіді.

Уточнюється, що документ було підготовлено в березні 2016 року під керівництвом генерала сера Ніка Картера на підставі вивчення даних навчань, які проводяться в Україні. Звіт про стан збройних сил Великобританії був підготовлений для внутрішнього користування, але потрапив у розпорядження журналістів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-