Німеччина залишається на позиції підтримки міграційної угоди з Туреччиною

Німеччина залишається на позиції підтримки міграційної угоди з Туреччиною

1342
Ukrinform
Урядова уповноважена ФРН з прав людини Бербель Кофлер закинула Анкарі порушення прав і свобод громадян, але уряд Німеччини залишається на позиції підтримки угоди з Анкарою для вирішення кризи біженців.

Роз'яснення, озвучені у середу, 3 серпня, віце-речницею уряду ФРН Ульрікою Деммер, пролунали після заяви уповноваженої уряду з питань прав людини та гуманітарної допомоги Бербель Кофлер, яка закинула Анкарі порушення прав громадян, повідомляє DW.

"Федеральний уряд Німеччини виступає за виконання угоди з Туреччиною щодо кризи біженців та заявляє про її дотримання", - йдеться у роз'ясненні.

У середу Кофлер заявила, що не можна продовжувати виконання угоди з Туреччиною. "Ми маємо переосмислити (цей договір. - Ред.) у світлі розвитку подій у Туреччині", - цитує її агенція AFP. Вона закликала провести нову оцінку співпраці Брюсселя та Анкари через відступ останньої від принципів правової держави. Зокрема, кадрові "чистки" після невдалого перевороту викликали занепокоєння у ЄС.

Утім, в уряді не підтримали її позицію. Угода ЄС з Туреччиною "неідеальна", вказав речник міністерства закордонних справ Німеччини Мартін Шефер. Тим не менш, наголосив він, федеральний уряд "повністю підтримує цю угоду". За його словами, позиції кабінету та уповноваженої у цьому питанні не збігаються на сто відсотків. Посада Кофлер, додав Шефер, дозволяє їй висловлювати власний погляд на події.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-