У Німеччині різко виріс попит на газову і травматичну зброю

У Німеччині різко виріс попит на газову і травматичну зброю

1276
Ukrinform
У Німеччині різко зросла кількість запитів на отримання ліцензії на газову, сигнальну та травматичну зброю

Про це повідомляє Welt am Sonntag.

"Страх терористичних нападів масово жене громадян в Німеччині в магазини зброї. Кількість заявок на придбання зброї збільшилася майже на 50 відсотків. "Зелені" вважають, що це небезпечно", - пише газета.

Станом на червень 2016 року подано понад 400 тис. подібних заявок, уточнює автор, посилаючись на дані міністерства внутрішніх справ. Це на 49% більше порівняно з першою половиною 2015 року.

Що стосується ліцензій на володіння стрілецькою зброєю, то їх кількість майже не змінилася - 1,894 млн цих документів у першій половині 2016 року, і 1,898 млн у першій половині попереднього року.

Ліцензії на газову, сигнальну та травматичну зброю були введені в 2002 році, після цілого ряду випадків стрілянини в школах. Після подачі прохання на отримання ліцензії поліція перевіряє надійність і компетентність заявника.

Велика частина заявок, про яких йдеться в дослідженні видання, була зроблена в січні, відразу після сексуальних нападів на жінок у новорічну ніч в Кельні та інших містах. Однак після терактів у Франції та Німеччині, скоєних за останній місяць, цілком ймовірно, підніметься нова хвиля охочих здобути безпеку, купивши зброю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>