Мега-яхта російського олігарха Усманова зійшла на воду

Мега-яхта російського олігарха Усманова зійшла на воду

1530
Ukrinform
На воду вперше спустили найбільшу яхту в світі, яка належить російському олігарху Алiшеру Усманову.

Про це пише "Експрес".

"156-метрове судно належить російському бізнесменові Алiшеру Усманову. Вона обійшлася йому аж у 600 мільйонів доларів. Працюють на яхті "Dilbar" 80 членiв екiпажу та 40 чоловiк обслуги", - зазначає видання.

Грос-тонаж судна - 15 917 тонн, а загальна площа внутрiшнiх примiщень становить 3800 кв. м.

Яхту обладнано двома вертолiтними майданчиками, кiнотеатром i лiфтом. Досi найбiльшими в свiтi були яхти "Al Said" султана Омана (грос-тонаж 15 850 тонн) i "Azzam" сiм'ї президента ОАЕ шейха Халiфи бен Заїда аль Нахайяна (грос-тонаж 13 136 тонн).

У свiй перший рейс яхта Усманова вирушила вiд берегiв острова Сардинiя. Для гостей мiльярдера спiвали Роббi Вiльямс, Андреа Бочеллi, Шарль Азнавур i колишня перша ледi Карла Брунi.

А от на сенсації вiд папарацi можна не сподiватися: на яхтi є система, яка миттєво вистежує фото й телеоб'єктиви. Пiдiйти до судна близько на катерi для зйомки дуже важко.

Нагадаємо, яхта "Dilbar" - не єдине судно Усманова. Мiльярдеровi ще належить яхта "Ona" (ранiше також мала назву "Dilbar", на честь матерi Алiшера). Довжина цього судна - 110 метрiв. Статки Усманова "Форбс" цього року оцiнив у 12,5 мiльярда доларiв.

Фото: ruyachts.com


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-