Жителів Дюссельдорфа зобов'язали заплатити за "гітлерівський асфальт"

Жителів Дюссельдорфа зобов'язали заплатити за "гітлерівський асфальт"

2011
Ukrinform
Мешканці будинків на вулиці Auf'm Rott в одному з передмість Дюссельдорфа звернулися до суду, після того як від місцевої влади у кожен будинок надійшов рахунок приблизно на 10 тисяч євро

Про це пише Die Welt.

Рахунок виставлений за асфальтування вулиці, зроблене в 1937 році. Ціна ремонту була переведена з тодішніх рейхсмарок в євро і індексована з урахуванням інфляції за 80 років.

Німецькі газети вже назвали отримані квитанції "рахунками за гітлерівський асфальт".

Місцеві жителі намагалися оскаржити вимогу влади в суді, однак суд постановив, що вони і справді повинні заплатити ці гроші місцевій раді.

Суддя дійшла висновку, що, хоча будівництво дороги почалося в 1930-ті роки, офіційно завершене воно було лише у 2009 році, коли до вулиці додали тротуари. Усі попередні десятиліття там офіційно, за паперами - тривало будівництво.

У Німеччині місцеві мешканці повинні платити місцевій владі "внесок на розвиток інфраструктури", який іде на часткову оплату прокладання нових доріг, велосипедних доріжок або встановлення вуличних ліхтарів.

Як пише Die Welt, у часи Третього рейху жителі вулиці не заплатили цей внесок, тому зараз їм виставлено рахунок. Суд погодився з цим аргументом, постановив: той факт, що саме будівництво відбулося багато десятиліть тому, не має ніякого значення.

Тепер ті, хто живуть на дюссельдорфській вулиці Auf'm Rott повинні заплатити не тільки за "гітлерівський асфальт", а й за встановлені в 1956 році ліхтарі, каналізацію 70-х років, а також тротуари та газони 2009 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>