"Росліс" купив непотрібного обладнання на мільйон доларів

"Росліс" купив непотрібного обладнання на мільйон доларів

1471
Ukrinform
Генпрокуратура РФ вимагає порушити кримінальну справу за фактом закупівлі Рослісом обладнання для гасіння лісових пожеж, яка завдала шкоди бюджету понад 76 млн. рублів ($1,134 млн.).

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на першого заступника генпрокурора РФ Олександра Буксмана.

"У Рослісі були укладені контракти, а згодом закуплено обладнання абсолютно непотрібне для гасіння лісових пожеж. В результаті його було повернуто, а бюджету завдано збитків понад 76 млн. рублів",- сказав Буксман на засіданні колегії за підсумками діяльності прокуратури.

За його словами, за матеріалами прокурорської перевірки, перед слідчими органами порушено питання про порушення кримінальної справи і вжиття заходів кримінально-правового характеру. Особливо наголошується, що «аналогічні факти мали місце в інших відомствах».

На даний час у багатьох регіонах Росії продовжують вирувати лісові пожежі. Так, за даними Рослісгоспу, до п'ятірки найбільш проблемних суб'єктів входять Красноярський край, Ямало-Ненецький автономний округ, Іркутська область, а також Бурятія і Якутія: на частку цих суб'єктів припадає більше третини від загальної площі лісових пожеж.

При цьому повідомляється, що з моменту виявлення вогнища до ліквідації пожежа встигає вирости більш ніж в 38 разів за площею - така ситуація спостерігається в Республіці Бурятія і в Іркутській області. У Красноярському краї збільшення в середньому становить більш ніж в 20 разів. Проте обіцяної ефективної системи інформування та роботи на початковій стадії загоряння не побудовано.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>