Британія відмовиться від головування в Європейській Раді через Brexit

Британія відмовиться від головування в Європейській Раді через Brexit

817
Ukrinform
Велика Британія відмовиться від запланованого на липень 2017 року головування у Європейській Раді, щоб зосередитися на питанні виходу країни зі складу ЄС.

Про це у середу заявила прес-секретар британського прем'єр-міністра Терези Мей за результатами телефонної розмови прем’єра з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, інформує Reuters.

"Прем'єр-міністр припустила, що Велика Британія повинна відмовитися від головування в Європейській Раді, запланованого на другу половину 2017 року, зазначивши, що пріоритетом будуть переговори щодо виходу з Європейського Союзу", - повідомила прес-секретар.

За її словами, Мей вважає, що перед запуском 50-ї статті Лісабонського договору щодо процесу виходу з ЄС Британії потрібно буде ретельно підготуватися до переговорів.

"Дональд Туск запевнив прем'єр-міністра, що він допоможе зробити цей процес настільки гладким, наскільки це можливо", - наголосили у Мей.

Як повідомлялося, за встановленим в ЄС порядком, черга Великої Британії головувати в Європейській Раді мала настати у 2017 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>