У вуличних сутичках постраждали понад 120 берлінських поліцейських

У вуличних сутичках постраждали понад 120 берлінських поліцейських

1295
Ukrinform
Понад 120 берлінських поліцейських постраждали вчора унаслідок сутичок з учасниками акції протесту.

Про це повідомля DW з посиланням на прес-службу міської поліції.

"Загалом 123 берлінських поліцейських отримали різноманітні поранення під час сутичок з учасниками акції протесту лівих радикалів, що відбулася напередодні в столиці Німеччини Берліні", - йдеться у повідомленні.

 За оцінкою правоохоронців, акція стала "найагресивнішою та найбільш насильницькою демонстрацією за останні п'ять років". Багатьох із задіяних 1800 правоохоронців закидали камінням та пляшками. Крім того, були затримані 86 найбільш агресивних мітингувальників. Наразі вони перебувають під вартою, проти трьох з них розпочато слідчі дії за серйозне порушення громадського порядку.

Як повідомлялося, приводом для проведення акції лівих радикалів стало часткове примусове виселення людей з одного будинку в берлінському районі Фрідріхсгайн, що являє собою альтернативний лівоавтономний проект співжиття.

Невдовзі після початку демонстрації серед учасників, за даними поліції, "запанував дуже агресивний та ворожий до поліції настрій". Крім пляшок та каміння, в правоохоронців полетіли також петарди та інші піротехнічні вироби. У результаті таких дій були розбиті вітрини магазинів. Крім того, демонстранти пошкодили кілька машин поліції.

За різними даними, кількість демонстрантів зросла з 500 на початку до близько 3500.

Фото: picture-alliance

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-