Пожежа у метро Москви: Тим, хто запізнився на роботу, дадуть довідки. На поїзд - гроші

Пожежа у метро Москви: Тим, хто запізнився на роботу, дадуть довідки. На поїзд - гроші

826
Ukrinform
Московський метрополітен видасть довідки про запізнення на роботу у зв'язку з сьогоднішньому пожежею на Таганско-Краснопресненській лінії метро.

Про це з посиланням на сайт столичної підземки повідомляє РИА Новости.

«При порушенні графіка руху поїздів на лініях метрополітену пасажирам може бути надана усна інформація або письмове підтвердження про що мав місце випадку. Якщо пасажир з причини порушення графіка руху поїздів на метрополітені запізнився на інші види транспорту (поїзд, літак тощо) і має претензії до метрополітену, то він має право подати через експедицію заяву на ім'я начальника метрополітену про відшкодування матеріального збитку з додатком підтверджуючих документів", — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, є станцій московського метрополітену Таганско-Краснопресненській лінії від станції "Вихіно" до "Текстильники" були закриті вранці в п'ятницю через неполадки в системі енергопостачання. Пізніше стало відомо, що причиною зупинки руху став пожежа на станції "Вихіно". викликаний коротким замиканням. Пізніше рух було відновлено, однак збільшені інтервали прямування поїздів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-