Туреччина відправила допомогу для Сектора Газа вперше за шість років

Туреччина відправила допомогу для Сектора Газа вперше за шість років

563
Ukrinform
Вперше за шість років після розриву відносин між Анкарою і Єрусалимом турецький корабель з гуманітарною допомогою для палестинців з Сектора Газа прибув в ізраїльський порт.

Про це повідомляє Anadolu.

«Турецьке судно Lady Leyla з гуманітарним вантажем для Сектора Газа причалило до порту Ашдод. Корабель знаходився в дорозі протягом 35 годин», - йдеться в повідомленні.

Акція проходить під гаслом «Корабель добра на шляху до Гази».

Туреччина направила гуманітарний вантаж в палестинський анклав після того, як підписала з Ізраїлем угоду про нормалізацію відносин.

Гуманітарний вантаж для жителів Гази відправлений за сприяння Управління щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (AFAD) Туреччини і Турецького товариства Червоного Півмісяця (ТОКП) і включає 13 тисяч 775 продуктових посилок, 5 тисяч тонн борошна, 3 тисячі тонн цукру, 2 тисячі тонн рису, 500 тонн соняшникової олії, 100 тисяч одиниць одягу, 20 тисяч пар взуття, 10 100 іграшок і 1500 упаковок підгузників.

Загальна вага гуманітарного вантажу становить 11 тонн, а вартість оцінюється в 25 млн турецьких лір.

Вантаж вивантажений в порту Ашдод і доставлений нужденним в Газі при координації ТОКП.

Як повідомлялося, Туреччина та Ізраїль розірвали відносини в 2010 році після того, як ізраїльські командос штурмували турецьке пасажирське судно з гуманітарною допомогою, що намагалася прорвати блокаду Сектора Гази Ізраїлем. Під час операції загинули 10 турецьких активістів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-