Країни Північної Америки домовилися розвивати «чисту» енергетику

Країни Північної Америки домовилися розвивати «чисту» енергетику

1183
Ukrinform
Лідери США, Канади та Мексики домовилися за 10 років довести відсоток «чистої» електроенергії в енергетичній системі материка до 50% від загальної кількості.

Про це йдеться у фінальному комюніке за результатами саміту лідерів країн Північної Америки, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми оголошуємо про історичну для Північної Америки мету: досягти до 2025 року виробництва 50% енергії «чистими» методами. Цього вдасться досягти завдяки розвитку чистої енергетики, підвищенню енергетичної ефективності та інноваційності», - зазначається у документі.

Одним із методів досягнення цієї амбітної мети стане розвиток транскордонних енергетичних проектів.

«Наразі вже є проекти щонайменше шести транскордонних ЛЕП, які збільшать можливості передачі енергії між державами приблизно на 5 тис. мегават», - наголошується у комюніке.

У документі підкреслюється, що збільшення виробництва «чистої» енергії дозволить створити велику кількість робочих місць у трьох країнах.

«Ми підрахували, що реалізація чинних та майбутніх проектів, спрямованих на досягнення цієї мети, створить тисячі робочих місць і підтримає наше бачення чистого зростання економіки», - підсумовується у комюніке.

Нагадаємо: в середу у Оттаві проходив саміт глав держав Північної Америки, одним із головних питань до обговорення на якому була боротьба зі змінами клімату.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-