Чиновники в Брюсселі мають пояснювати свої дії людям - Меркель

Чиновники в Брюсселі мають пояснювати свої дії людям - Меркель

1064
Ukrinform
Канцлер ФРН Ангела Меркель вважає важливим доносити до громадян ЄС всі переваги членства у співтоваристві і того, що саме для цієї мети роблять чиновники.

Про це вона заявила, коментуючи завершення в Брюсселі в середу засідання Європейської ради, повідомляє кореспондент Укрінформу у ФРН.

"Громадяни часто самі не знають, чому ми робимо щось і якій меті це служить", - визнав глава німецького уряду.

Вона та її колеги вважають необхідним не те, щоб принципово змінювати в ЄС умови і закони (хоча від деяких директив варто й відмовитися), а про те, щоб ефективніше досягати поставлених цілей; не обговорювати проблеми, а вирішувати їх.

Однією з таких тем, в яких важливо досягти видимих успіхів, є, на переконання Меркель, тема молоді, її працевлаштування, участі молодих людей у підвищенні економічного зростання. Ця та інші проблеми реформування поглиблено обговорюватимуться главами держав і урядів у вересні в Братиславі, пообіцяла канцлер.

"Обговорюватиметься порядок денний про подальший розвиток і реформи, буде окреслено пріоритети і дані імпульси, навіть в тому, що стосується самої постановки питань: де ми повинні діяти швидше й інтенсивніше з урахуванням тих цілей, яких ми хочемо досягти", - розповіла Меркель про програму майбутнього саміту.

Головними стратегічними цілями Європейської ради, Єврокомісії та Європарламенту вона назвала 5 позицій: створення робочих місць, підвищення економічного зростання і конкурентоспроможності; розширення прав і можливостей громадян, захист їх; енергетика і клімат; свобода, безпека і право; перетворення ЄС на ще сильнішого глобального гравця на світовій арені. "Для досягнення цих цілей ми повинні застосувати всі засоби", - підкреслила глава уряду ФРН.

Говорити про посилення ролі ЄС і більше її розуміння серед власних громадян європейців змушує рішення Британії про те, щоб покинути Євросоюз.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-