Вибори в Іспанії: за «Народну партію» найбільше голосів, та цього мало

Вибори в Іспанії: за «Народну партію» найбільше голосів, та цього мало

951
Ukrinform
Консервативна «Народна партія» здобула більшість голосів виборців на парламентських виборах 26 червня в Іспанії - майже 40 відсотків

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Проте, згідно з оприлюдненими частково офіційними результатами, партії все ж не вистачає голосів для формування більшості в законодавчому органі Іспанії.

Соціалістична партія посіла друге місце. Ліва партія під назвою «Подемос" (Разом ми можемо) і коаліція правоцентристської партії «Громадяни» розмістилися на третьому і четвертому місцях відповідно.

Виконувач обов'язків прем'єр-міністра Іспанії Маріано Рахой з «Народної партії» набирає приблизно 136 місць в парламенті, а соціалісти – 86. Водночас, як припускають, у «Разом ми зможемо» – 71, а в «Громадяни» – 32 місця в 350-місному іспанському парламенті.

Попередні парламентські вибори відбулися в Іспанії у грудні 2015 року. Тоді також жодна з партій не набрала більшості у парламенті, а міжпартійні переговори за результатами голосування так і не привели до досягнення згоди щодо формування коаліції і, відповідно, уряду. У зв’язку з цим король Іспанії був змушений розпустити парламент і призначити нові вибори.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-