ЄС виділить Туреччині, Йорданії та Лівану €200 мільйонів на біженців

ЄС виділить Туреччині, Йорданії та Лівану €200 мільйонів на біженців

1679
Ukrinform
ЄС узгодив новий пакет допомоги на суму понад 200 млн євро на підтримку біженців із Сирії для Туреччини, Йорданії і Лівану.

Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії. 

"Регіональний трастовий фонд ЄС у відповідь на сирійську кризу запустив нові проекти на суму понад 200 млн євро на підтримку біженців, які тікають від війни в Сирії до Туреччини, Йорданії та Лівану", – йдеться у повідомленні.

За словами комісара з питань європейської політики сусідства і переговорів з розширення Йоганнеса Гана, фінансування призначене для забезпечення біженців, які зібралися в таборах у Туреччині, Йорданії та Лівані.

"Ми хочемо залучити всіх дітей-біженців у регіоні до школи на наступний рік. Ми також надаватимемо фінансову допомогу для забезпечення життєвих потреб, комунального господарства та соціальної згуртованості для біженців і приймаючих громад", – сказав він.

Пакет є ще одним кроком у напрямку виконання зобов'язання ЄС щодо надання в 2016 році понад 3 млрд євро допомоги сирійському народу і сусіднім країнам, що постраждали від міграційної кризи.

Пакет, який узгодили сьогодні, включає в себе, зокрема, 165 млн євро для Анкари, яка підтримуватиме освіту, в тому числі будівництво шкіл і вищу освіту для молодих сирійців, і продовжить поліпшувати забезпечення водою об'єктів на півдні Туреччини.

Крім того, 21 млн євро буде виділено для відновлення водопровідних мереж у північній частині Йорданії. Ще 15 мільйонів євро виділяється для надання допомоги біженцям, які емігрували до Лівану та Йорданії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-