Французький міністр дорікнув Москві, що випустила "добре відомих" хуліганів

Французький міністр дорікнув Москві, що випустила "добре відомих" хуліганів

828
Ukrinform
Міністр спорту Франції Патрік Канер визнав відсутність співпраці з Росією у питанні боротьби з хуліганами після інциденту, що стався у Марселі між російськими та англійськими уболівальниками, який перетворився на бійку.

Про це він заявив в ефері французького телеканалу BFM-TV.

«Росія мала б ніколи не випускати (за межі своїх кордонів) хуліганів, які брали участь у масовому насильстві в Марселі. Мені прикро констатувати відсутність співпраці з росіянами. Існує (перебуває у Франції) від 150 до 200 російських хуліганів, які наробили стільки шкоди», - сказав Канер, додавши, що Російська Федерація з футболу має нести відповідальність за них.

На думку французького міністра, візи взагалі не повинні були видаватися окремим громадянам Росії. «Питання профілактики мало бути пріоритетним. Окремі візи не повинні були видаватися взагалі ніколи», - сказав він.

Французька влада пообіцяла суттєво посилити безпеку під час наступної гри за участю збірної Росії, що відбудеться у середу о 16:00 (за Києвом) у Лілі проти збірної Словаччини, хоча й матч спочатку не оцінювався як ризикований.

За словами міністра, у Франції перебуває група російських правоохоронців, які повинні ідентифікувати «насильницькі елементи», що добре відомі «московській  владі». Патрік Каннер закликав російських колег активно підключитися до боротьби з агресивно налаштованими уболівальниками. Раніше він написав у своєму акаунті в Twitter, що «друзі з Англії заборонили виїзд 3 тис. хуліганів, тому просить росіян зробити те ж саме». «Такі фанати завдають шкоди, і ми раді, що УЄФА розглядає питання про санкції», - підкреслив Каннер.

Водночас міністр визнав, що мали місце недоліки у розподілі стюартів та охоронців з приватних компаній між зонами фанатів на стадіоні «Велодром».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>