Канадська залізниця на межі масштабного страйку

Канадська залізниця на межі масштабного страйку

1124
Ukrinform
Працівники канадської пасажирської залізниці VIA Rail погрожують вийти на загальний страйк у понеділок, якщо не досягнуть згоди з керівництвом щодо колективного договору.

Як повідомили у компанії, до страйку планують долучитися більше половини її працівників.

«UNIFOR, профсоюз, що представляє інтереси 1800 із 2500 співробітників, які працюють на станціях, телефонних пунктах продажу, центрах обслуговування та адміністративних будівлях, поінформував VIA Rail про намір скористатися правом на страйк, починаючи із 12:01 13 червня, якщо угоди до того часу не буде досягнуто», - заявили у компанії.

У VIA Rail наголосили, що у випадку страйку перебоїв зазнають усі маршрути та закликали пасажирів завчасно врахувати цю обставину. «Якщо вам невідкладно необхідно поїхати, ми радимо змінити маршрут та знайти альтернативні засоби пересування. Ви можете отримати повне відшкодування квитків або безкоштовно змінити дату подорожі», - йдеться у листі, розісланому пасажирам.

Водночас, у компанії підкреслили, що докладають усіх зусиль для залагодження ситуації до визначеної працівниками кінцевої дати. «За допомоги урядового посередника, VIA Rail та профсоюз проводять перемовини в рамках стандартного процесу поновлення колективних угод, які закінчилися 31 грудня 2015 року. Ми докладаємо усіх зусиль, аби досягти згоди до визначеного дедлайну без перебоїв у наших послугах», - підсумували у компанії.

Нагадаємо, що масові страйки співробітників різних галузей у Франції загрожують нормальному проведенню чемпіонату Європи з футболу, який розпочався сьогодні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-