Комітету захисту журналістів відмовили в акредитації в ООН

Комітету захисту журналістів відмовили в акредитації в ООН

807
Ukrinform
Росія опинилася в групі країн, які блокували надання базованому в Нью-Йорку Комітету захисту журналістів акредитації при ООН.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«У комітеті ООН, який акредитує такі неурядові групи, проти надання акредитації проголосували 10 країн, а підтримали такий крок лише шість. Надання Комітетові захисту журналістів консультативного статусу дало б можливість його представникам бути присутніми на відкритих засіданнях і конференціях, у тому числі й під егідою Ради з прав людини в Женеві. Крім Росії, не підтримали акредитацію також Азербайджан, Пакистан, Китай, Куба, Венесуела та інші країни», - йдеться у повідомленні.

«Невелика група країн з найгіршими показниками свободи преси використовує бюрократичну тактику зволікань, щоб саботувати і підірвати зусилля (людей), які свідчать про їхню репресивну політику», - заявив виконавчий директор Комітету захисту журналістів Джоел Саймон.

Посол США в ООН Саманта Пауер заявила, що Сполучені Штати оскаржуватимуть відмову в акредитації в Економічній і соціальній раді ООН.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-