Президент Болгарії вважає популістів найбільшою загрозою принципам ЄС

Президент Болгарії вважає популістів найбільшою загрозою принципам ЄС

645
Ukrinform
Президент Болгарії Росен Плевнелієв переконаний, що цінності об'єднаної Європи ставляться під сумнів популістськими й націоналістичними партіями, які використовують у своїх цілях нестабільність і страх людей.

Про це глава Болгарії заявив у своєму виступі на засіданні Комітету міністрів Ради Європи, яке проходить у Софії, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Цінності об'єднаної Європи ставляться під сумнів популістськими й націоналістичними партіями, які використовують для цих цілей страх людей і нестабільність. Ми не можемо собі дозволити чекати, відкласти вирішення питань, або перекинути їх на плечі наступних поколінь», - зазначив Плевнелієв.

Сьогоднішня Європа, за словами болгарського президента, зобов'язана знайти адекватну відповідь рекордній кількості криз, а Євросоюзу потрібні в цей час воля і сміливість для подальших дій.

Президент Болгарії підкреслив те, що покоління, яке зруйнувало Берлінську стіну, будує сьогодні нові стіни недовіри в Європі.

«Надзвичайно важливо продовжити роботу з підготовки й скликання зустрічі у верхах керівників держав і урядів Ради Європи, де вони зобов'язані будуть заявити про свою беззастережну підтримку принципам і цінностям об'єднаної, демократичної та мирної Європи», - підсумував Плевнелієв.

 Під час засідання у Софії головування у Комітеті міністрів Ради Європи буде передано від Болгарії до Естонії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>