Тисячі німців з понад ста підприємств вийшли на страйк - 29.04.2016 11:08 — Новини Укрінформ
Тисячі німців з понад ста підприємств вийшли на страйк

Тисячі німців з понад ста підприємств вийшли на страйк

1298
Ukrinform
На понад ста підприємствах металобробної та електротехнічної промисловості у ФРН у п'ятницю, 29 квітня, оголошені попереджувальні страйки.

Про це заявили у профспілковій організації співробітників метало- та електроіндустрії IG-Metall, повідомляє DW.

За даними профспілки, уже в ніч на п'ятницю до роботи не стали нічні зміни заводу Ford, що у містечку Саарлуїс, а також підприємств Stadco, Benteler Automobiltechnik, Tenneco Automotive тощо. Вранці не вийшли на роботу п'ять тисяч співробітників заводу Audi в Інгольштадті.

"Поки роботодавці вважають, що робітники ковтають їхні провокативні пропозиції, ми відповідатимемо страйками", - заявив глава IG-Metall Йорґ Гофманн.

Йдеться про результати тарифних переговорів у названих галузях, у яких профспілкова організація вимагає підвищення заробітної плати на 5%. Роботодавці запопонували підвищення на 2,1% протягом 24 місяців. Третій етап переговорів, який відбувся у четвер, 28 квітня, завершився безрезультатно. Наступний раунд переговорів має відбутись 11 травня.

З 25 до 27 квітня у багатьох містах Німеччини пройшли попереджувальні страйки громадських служб. У ці дні з обмеженнями працювали громадський транспорт, дитячі садки, громадські басейни, телефонні інформаційні служби, служба прибирання сміття, лікарні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>