Енергетична безпека України є одним із топ-пріоритетів США - Геттемюллер

Енергетична безпека України є одним із топ-пріоритетів США - Геттемюллер

1485
Ukrinform
Сполучені Штати мають тверду прихильність допомагати Україні у забезпеченні її енергетичної безпеки не тільки в ядерній галузі, але й інших напрямах цієї сфери.

Про це заявила, виступаючи в Посольстві України в Вашингтоні заступник Держсекретаря США Роуз Геттемюллер, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Я хочу підкреслити незмінну прихильність США працювати разом з Україною у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи, а також у справі енергетичної безпеки України, як у галузі ядерної енергетики, так і в інших сферах", - заявила представник зовнішньополітичного відомства США.

Читайте також: США занепокоєні можливістю розгортання елементів ЯЗ в Криму

Вона підкреслила, що співпраця з Урядом України є одним із пріоритетних напрямів для роботи адміністрації Обами, а "енергетична безпека є найбільшим пріоритетом".

Геттемюллер також зауважила, що США мають намір продовжувати працювати окремо по проектах щодо мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Вона нагадала, що Штати з цією метою виділили додаткові $10 млн, передусім, на зведення нового укриття зруйнованого реактора.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-