Більшість поляків вважають загрозу терактів у країні реальною

Більшість поляків вважають загрозу терактів у країні реальною

1225
Ukrinform
Більшість поляків вважають загрозу здійснення терактів в РП реальною. Водночас, переважна більшість громадян Польщі вважають, шо влада не готова протидіяти загрозам тероризму.

Про це йдеться в опитуванні Центру досліджень громадської думки (CBOS), проведеному на початку квітня, інформує варшавський кореспондент Укрінформу.

“Більшість поляків (59%) на сьогодні переконані, що у країні існує реальна загроза тероризму. 63% опитаних оцінює, що польська влада й державні інституції не дуже добре підготовлені до запобігання терористичним атакам в Польщі”, - поінформував СBOS у твіттері.

На думку експертів СBOS, теракти у Парижі в минулому році та нещодавні теракти у Брюсселі призвели до того, що більшість поляків почали вважати загрозу терактів у країні реальною.

У Польщі найбільшим викликом у контексті можливості здійснення терактів вважають Світові дні молоді (СДМ), які відбудуться в Польщі 26-31 липня і на які очікується прибуття не менше 2 млн людей з усього світу. Польська влада готує закон щодо протидії тероризму у країні спеціально до СДМ і варшавського саміту НАТО 8-9 липня, який повинен набути чинності з 1 червня.

Фото: PAP/Tomasz Gzell

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-