У Кишиневі знову надумали скидати уряд – на вербну неділю

У Кишиневі знову надумали скидати уряд – на вербну неділю

1000
Ukrinform
Перетворена на партію Громадянська платформа «Гідність і правда» планує провести у неділю, 24 квітня, масову антиурядову акцію на площі Великих Національних зборів у Кишиневі.

Про це передає власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Спочатку, громадяни будуть збиратися у районних центрах, а потім попрямують до Кишинева, на площу Великих Національних зборів, де пройде акція протесту проти нинішніх молдавських властей»,- повідомив один з організаторів акції, член Громадянської платформи Кирило Моцпан.

Міністр внутрішніх справ Молдови Олександру Жиздан заявив на прес-конференції у Кишиневі, що «для охорони громадського порядку буде задіяно значну кількість співробітників правоохоронних органів», закликавши маніфестантів проводити акції у рамках чинного законодавства.

За словами міністра, співробітниками МВС вже були виявлені та затримані особи, які готували провокації під час недільного мітингу.

Раніше представники Партії соціалістів і проросійської «Нашої партії» заявили про відмову від участі у маніфестаціях. Лідер Партії соціалістів Ігор Додон зазаначив, що Вербна Неділя – не найкращий час для проведення таких заходів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-