Євроінтеграція Молдови зазнала краху - соціалісти

Євроінтеграція Молдови зазнала краху - соціалісти

1405
Ukrinform
Голова Партії соціалістів Республіки Молдова Ігор Додон вважає, що «історія успіху», про яку говорили європейські політики, провалилася, а європейська інтеграція Молдови зазнала краху.

Про це політик заявив під час прес-конференції в Страсбурзі після засідання ПАРЄ, передає власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Якщо в 2009 році за європейську інтеграцію Молдови виступали 70% громадян, то тепер їх число скоротилося вдвічі і становить близько 34%. Зниження цих показників повинно змусити європейських політиків замислитися і визнати, що історія успіху, про яку говорили в Брюсселі, Страсбурзі та інших європейських столицях, провалилася. Європейська інтеграція Молдови зазнала краху завдяки молдавським політикам і олігархам, яких в Євросоюзі опікали і продовжують опікуватися», - зазначив Додон.

Лідер молдавських соціалістів «попередив»: якщо зовнішні партнери Молдови не змінять свого ставлення, ситуація лише погіршуватиметься, а соціальний вибух стане неминучим.

Додон заявив також, що молдавська опозиція буде наполягати на розпуску парламенту та проведенні дострокових парламентських виборів, причому вони, за його словами, повинні відбутися в один день з президентськими - 30 жовтня цього року.

Для досягнення своїх цілей Партія соціалістів планує найближчим часом ініціювати вотум недовіри уряду під керівництвом Павла Філіпа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-