США виділяють 25 млн для подолання наслідків конфліктів

США виділяють 25 млн для подолання наслідків конфліктів

904
Ukrinform
Сполучені Штати виділяють додаткові 25 млн доларів для фінансування зусиль щодо подолання наслідків криз та економічної нестабільності в регіоні Близького Сходу та Північної Африки.

Про це повідомили в п'ятницю в Державному департаменті США, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Заступник держсекретаря США Ентоні Блінкен оголосить сьогодні про виділення 25 млн доларів, призначених для нової ініціативи фінансування Світового банку з метою підтримки Близького Сходу і Північної Африки", - зазначається в офіційному повідомленні.

Планується, що Блінкен виступить із заявою в штаб-квартирі Світового Банку (СБ) в Вашингтоні, де цими днями тривають Весняні збори керівників МВФ і СБ.

"Ця ініціатива спрямована, головним чином, на допомогу країнам регіону, які постраждали від кризи сирійських біженців, конфліктів та економічної нестабільності", - йдеться в документі. Фактично, кошти відкривають доступ до додаткового фінансування на забезпечення цих потреб, зазначили в держдепі.

У Вашингтоні вважають, що ця проблема вимагає глобальної відповіді. Саме тому президент Обама прийме саміт лідерів у справах біженців на полях Генеральної Асамблеї ООН у вересні "з метою розширення мережі гуманітарної безпеки та створення довготривалих та стійких можливостей для біженців".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-