СКУ закликає до імплементації Угоди про асоціацію

СКУ закликає до імплементації Угоди про асоціацію

1006
Ukrinform
Світовий конгрес українців висловлює своє розчарування з приводу результатів голландського консультативного референдуму щодо Угоди про асоціацію між ЄС і Україною та закликає продовжувати її імплементацію.

Про це заявив президент СКУ Євген Чолій, передає кореспондент Укрінформу.

«Продовження імплементації Угоди про асоціацію між ЄС і Україною служитиме інтересам усіх залучених сторін, включно з Нідерландами, адже ця країна отримає доступ до українського ринку з 45 млн споживачів», - сказав Чолій.

Він додав, що «український ринок стане також набагато більш знайомим для голландців через зобов’язання України ухвалити норми та стандарти ЄС».

У Світовому конгресі українців висловили упевненість, що Угодa «є правильним шляхом для України, Європейського Союзу i всіх його держав-членів, включаючи Нідерланди».

«Ми покладаємося на те, що влада Нідерландів представить пропозиції для забезпечення успіху цієї Угоди про асоціацію», - наголосили у СКУ.

Нагадаємо: згідно із офіційними даними 61% тих, хто взяв участь у референдумі в Голландії 6 квітня, проголосували проти ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Підтримали її 38,2% виборців, а явка склала 32,3% при мінімально необхідних 30%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-