Екс-посол США у Росії назвав Путіна

Екс-посол США у Росії назвав Путіна "вимушеним партнером" для Білого дому

Укрінформ
Участю російських військ у сирійській операції Росія не досягне партнерства на світовому рівні.

Про це колишній посол США у Росії Майкл Макфолл сказав в інтерв'ю порталу «Медуза».

«Знаєте, якби в Росії сталася справжня демократизація, це було б прекрасно. Мене непокоїть те, що в Америки зараз настільки мало віри у те, що в Росії в принципі можливі позитивні зміни, що ми можемо не помітити цей момент», - сказав Макфолл. 

Він вказав на тенденцію ізоляціонізму щодо Росії в американському суспільстві: «...Я хвилююся через ізоляціонізм, про який ми говорили. Я хвилююся через людей, які опускають руки й думають: нічого там хорошого статися не може, давайте перестанемо вже думати про Росію. На мій погляд, це реальна тенденція».

Серед американців, за словами дипломата, поширюється думка, що «Росія не має значення й що Росія сама себе ізолює».

Щодо участі російських військ у сирійській операції, Макфолл вважає, що своїм тиском Москва навряд чи досягне своєї мети - партнерства на світовому рівні: «Швидше Росія приставила нам до скроні пістолет - і добилася результату, ми тепер повинні на це зважати. Але Путін не стає таким чином шанованим світовим партнером щодо Сирії. Він стає вимушеним партнером».

Щодо можливості поліпшення відносин між РФ і США, екс-посол Вашингтону у Росії дивиться дуже скептично. І в першу чергу, через політичні погляди президента Володимира Путіна: «Я працював з ним, я був на великій кількості зустрічей з ним. Я вперше його бачив у 1991-му. Він завжди виходив з того, що США - це суперник і ворог. Він давно так вважає, і це не зміниться».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-