Німеччина має інтегрувати біженців швидше - президент ФРН

Німеччина має інтегрувати біженців швидше - президент ФРН

744
Ukrinform
Президент ФРН Йоахім Гаук висловився на підтримку швидкої і всебічної інтеграції біженців, які прибувають у країну. 

Про це він заявив у четвер, 7 квітня, в президентському палаці Бельвю у Берліні на відкритті симпозіуму, присвяченого міграційній проблематиці, інформує Deutsche Welle

"Державні установи мають, зокрема, навчитися працювати без бюрократії", - наголосив президент, перераховуючи завдання, які стоять перед країною на "федеральному, земельному і муніципальному" рівнях. 

За його словами, необхідно активізувати темпи житлового будівництва, розширити підготовку педагогічних кадрів, сприяти адаптації ринку праці й освітньої системи до обставин, що склалися, а також наростити кількість пропонованих мовних курсів. Йдеться про впровадження в життя "цілком конкретних рішень", зазначив президент ФРН.

"Досвід інших країн показує: процеси інтеграції мають починатися відразу ж після прибуття мігрантів у країну", - зазначив Гаук. 

Він також наголосив, що чим раніше ті, хто хоче залишитися в Німеччині на постійній основі, "вивчать німецьку мову і зможуть працювати", тим швидше вони будуть "залучені у повсякденне життя". Інакше Німеччина ризикує, що "розчарування і нудьга переростуть у насильство і злочинність", а в країні "розцвіте політичний і релігійний екстремізм", упевнений німецький президент.

Як повідомляв Укрінформ, на території Німеччини живе як мінімум півмільйона біженців, які не пройшли реєстрацію в країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>