Американці почнуть танкову ротацію в Європі у лютому-2017

Американці почнуть танкову ротацію в Європі у лютому-2017

Укрінформ
США почнуть відправляти додаткові сили до складу бронетанкової бригади в Європі в лютому наступного року.

Про це кореспондента Укрінформу в ФРН повідомили із штаб-квартири командування США в Європі.

"Армія США в Європі (USAREUR) почне отримувати безперервну ротацію сил американської бронетанкової наступальної бригади (ABCT) на європейському театрі дій у лютому 2017 року, що доведе загальну присутність армії в Європі до трьох повністю укомплектованих армійських бригад", - повідомив офіцер зі зв'язків з громадськістю Девід Вестоувер, зазначивши, що це узгоджується із зобов'язаннями, прийнятими США щодо підвищення безпеки та заходами стримування.

До кінця 2017 року забезпечено постійну присутність трьох повністю укомплектованих бригадних бойових груп (одна бронетанкова, одна десантна і одна ударна). Заплановане поповнення має становити 4200 військовослужбовців, 250 танків, а також гаубиць, бойової техніки і 1700 додаткових транспортних засобів.

Особовий склад в обсязі однієї бригади буде змінюватися кожні дев'ять місяців. Американські військові будуть прибувати на європейський континент з найсучаснішим навчальним обладнанням. Протягом наступного року це обладнання замінить те, що використовується нині в Європі. Стара техніка буде модернізована і також залишиться в Європі, зокрема буде розміщена в Німеччині, Бельгії та Нідерландах.

"Це важливий крок у зміцненні ротаційної присутності армії і збільшення її бойової техніки в Європі. Він продовжує продемонструвати здійснення плану нашого серйозного і зваженого підходу, щоб дати надію нашим союзникам по НАТО і партнерам у сфері агресивної політики Росії в Східній Європі і в інших місцях", - прокоментував рішення командувач силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-