Польща і Росія відновили переговори про квоти на вантажні перевезення

Польща і Росія відновили переговори про квоти на вантажні перевезення

597
Ukrinform
Варшава і Москва у четвер відновили у Гданську переговори щодо визначення квот на автомобільні вантажоперевезення, тимчасова дія яких завершується 15 квітня.

Про це під час прес-конференції у Гданську сказав заступник міністра інфраструктури Польщі Єжи Шміт, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Це вже шоста зустріч. Упродовж п’яти останніх (зустрічей – ред.), які були дуже складними, ми дійшли до певних узгоджень. Натомість сьогодні ми перебуваємо у такій ситуації, що в надісланому Польщі документі (розпорядження міністра транспорту РФ – ред.), який мав врахувати усі питання, які було узгоджено в Москві, є ще значні прогалини, про які ми хочемо подискутувати з російською стороною", - заявив Шміт.

Він уточнив, що в російському документі є формулювання, яких не було у так званій московській угоді щодо вантажоперевезень, узгодженій в лютому.

"Є записи, які було змінено, а є такі, які зникли, хоча раніше були узгоджені", - констатував Шміт.

В лютому уряди Польщі й Росії домовилися про тимчасові квоти на вантажоперевезення до 15 квітня. Згідно з домовленостями, обидві сторони отримали по 20 тис. дозволів на автомобільні вантажоперевезення.

У грудні Москва в односторонньому порядку видала додаткові розпорядження до міжурядової угоди між Польщею і Росією з 1996 року, яка визначає умови автомобільних вантажоперевезень між обома країнами. Зокрема, Москва змінила положення щодо перевезення в інтересах третіх сторін, тобто наклала обмеження на транспортування товарів, які виробляються в Польщі закордонними фірмами. У Польщі не погодилися з цим і почали вимагати від Москви їх перегляду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-