Лукашенко: Тільки США можуть зупинити

Лукашенко: Тільки США можуть зупинити "м'ясорубку" на Донбасі

Укрінформ
Президент Білорусі Олександр Лукашенко переконаний, що США під силу зупинити війну на Донбасі.

Про це він заявив на зустрічі із заступником помічника Міністра оборони США Майклом Карпентером, повідомляє прес-служба президента.

"Якщо Сполучені Штати захочуть завтра припинити війну на сході України і зроблять кілька кроків у цьому напрямку, ця "м'ясорубка" там буде закінчена", - прямо заявив Лукашенко.

Наголошується, що сторони обговорили ситуацію в східноєвропейському регіоні в цілому, і в Україні зокрема, а також можливі шляхи врегулювання цього конфлікту.

Лукашенко зазначив, що виклики, які складаються зараз у Східній Європі, здатні серйозно вплинути на ситуацію у всій Європі і нагадав, що неодноразово пропонував підключити до врегулювання кризи в Україні Сполучені Штати Америки, і час довів його правоту.

При цьому, за словами білоруського лідера, його країна завжди буде віддана принципам миру, оскільки їй війна в Україні не потрібна.

"З нашої землі, з нашої території загроз Україні ніколи не було і не буде. Ми схильні проводити миролюбну політику, зробити все для того, щоб нормалізувати ситуацію в Україні", - підкреслив Лукашенко.

Одночасно Лукашенко заявив, що не схильний демонізувати процес активізації НАТО в регіоні, а також думати, що НАТО збирається воювати з Росією чи Білоруссю.

"У нинішніх умовах це неймовірно і нікому не потрібно", - переконаний він, додавши при цьому, що ні Америці, ні Європі не потрібен ще один конфлікт у Східно-Європейському регіоні.

Фото: president.gov.by

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-