Маккейн закликав Керрі добитися у Москві звільнення Савченко

Маккейн закликав Керрі добитися у Москві звільнення Савченко

1706
Ukrinform
Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн направив відкритого листа державному секретарю США Джону Керрі, який вирушив з візитом до Москви, із закликом добитися від російської влади звільнення Надії Савченко.

Текст листа розміщений на офіційній сторінці сенатора.

"Я рішуче закликаю вас зробити справу пані Савченко центральним елементом порядку денного. Як ви зазначили у своїй недавній заяві, її подальше перебування в ув'язненні й винесення вироку демонструють явне нехтування міжнародним правом і порушують зобов'язання Росії в рамках Мінської угоди", - наголосив сенатор.

Російський уряд, за словами Маккейна, має отримати потужний меседж, що він повинен виконувати свої міжнародні зобов'язання та негайно звільнити Савченко.

"Якщо Росія підтвердить термін ув'язнення пані Савченко та продовжить ганебно й кричуще порушувати міжнародне право, я прошу вас вжити всіх необхідних заходів щодо введення цілеспрямованих санкцій, передбачених Законом Магнітського, по відношенню до осіб, відповідальних за її викрадення та незаконне позбавлення волі, а також посадовців, причетних до фабрикування фальшивих звинувачень, висунутих проти неї", - зазначив законодавець.

У цьому зв'язку Маккейн висловив сподівання, що глава американської дипломатії зробить все необхідне, щоб забезпечити негайне звільнення Надії Савченко.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-