Росія хоче імпортного сиру - Сан-Марино допоможе

Росія хоче імпортного сиру - Сан-Марино допоможе

1401
Ukrinform
Сан-Марино почне поставляти на російський ринок сири та преміальну м'ясну продукцію.

Планується, що відповідну угоду бізнесмени двох держав підпишуть сьогодні на Міжнародному економічному форумі держав-учасників СНД, який відвідає міністр територіального розвитку і міжнародного економічного співробітництва республіки Сан-Марино Антонелла Мулароні.

Про це заявив виконавчий директор Національної асоціації оптово-розподільчих центрів (НАОРЦ) Володимир Ліщук, повідомляє «Коммерсант».

"З республіки може поставлятися безліч продуктів європейського виробництва, що потрапили під ембарго. На території республіки знаходяться 24 сироварні, безліч підприємств, що займаються копченням м'яса за особливими технологіями", - йдеться у повідомленні.

Як зазначив Ліщук, за рахунок поставок із Сан-Марино вдасться витіснити з російського ринку товари, що поставляються в країну нелегально, в обхід ембарго.

Нагадаємо, в серпні 2014 року Росія у відповідь на рішення Євросоюзу ввела на рік ембарго, заборонивши імпорт продовольства з Європи, США та інших країн, що підтримують санкції проти Росії. Під харчові контрсанкції потрапили всі овочі і фрукти, риба, молоко і молочна продукція, свинина, яловичина і м'ясо птиці. Список стосувався експорту на суму близько $10 млрд. У липні 2015 року президент Володимир Путін продовжив ембарго ще на рік. 13 серпня 2015 року російський уряд доповнив список санкційних країн Чорногорією, Албанією, Ісландією, Ліхтенштейном і Україною.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-