Штати думають, як вирішити ізраїльсько-палестинський конфлікт

Штати думають, як вирішити ізраїльсько-палестинський конфлікт

878
Ukrinform
Сполучені Штати Америки шукають спосіб, аби вийти з глухого кута у конфлікті між Ізраїлем і Палестинською Автономією.

Про це заявив у неділю в Парижі Держсекретар США Джон Керрі, визнавши, що сам по собі конфлікт не спроможний знайти розв’язання, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Очевидно, що ми всі шукаємо шляхи просування вперед. Сполучені Штати, як і раніше, глибоко віддані справі двох країн. Це абсолютно необхідно», - зазначив Керрі, коли його запитали, чи готові США співпрацювати з зусиллями Парижа.

За його словами, немає якоїсь однієї країни або однієї людини, яка зможе вирішити цю проблему. «Рішення вимагається від світової спільноти, воно жадає міжнародної підтримки», - сказав Керрі.

У свою чергу міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро заявив, що ізраїльсько-палестинський конфлікт не може так довго тривати. «Конфлікт стає все гіршим, і статус-кво не може тривати вічно», - сказав Еро.

За його словами, колишній посол Франції у США П'єр Вімон відтепер очолює дипломатичні зусилля Франції і відвідає Ізраїль та палестинські території, а також Сполучені Штати  майбутньому тижні, щоб з усіма обговорити ініціативи Франції. Зокрема, йдеться про проведення міжнародної конференції до травня, щоб окреслити «ряд стимулів і гарантій для ізраїльтян і палестинців» на шляху пошуку компромісу і початку проведення серії переговорів у серпні цього року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>