Банківський сектор Кіпру "видужав" достроково

Банківський сектор Кіпру "видужав" достроково

1468
Ukrinform
Кіпр повідомив керівництво Міжнародного валютного фонду (МВФ) про дострокове припинення програми розширеного кредитування.

Про це повідомляє "Німецька хвиля".

"Я хочу привітати населення та уряд Кіпру у зв'язку з їхніми досягненнями у реалізації програми підвищення ефективності економіки, яка за останні три роки призвела до вражаючого повороту в економіці країни", - йдеться в офіційній заяві глави МВФ Крістін Лагард. 

За її словами, тепер банківська система Кіпру стоїть на "більш надійному фундаменті". У Єврогрупі також висловили задоволення тим, що близько 30 відсотків раніше погодженої суми допомоги не було використано Кіпром.

Як відзначається, відповідний лист у понеділок, 7 березня, надійшов до МВФ від міністра фінансів Кіпру Харіса Георгіадіса. За планом програма повинна була завершитися 14 травня 2016 року, проте завершується на понад два місяці раніше.

У березні 2013 року, після серйозної кризи у банківському секторі республіки, Кіпр домовився з МВФ, Єврокомісією і Європейським центробанком про 10-мільярдну програму допомоги. У відповідь трійка кредиторів зажадала від Нікосії вжити ряд жорстких економічних заходів, у тому числі реструктурувати банківську систему в країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>