Берлін і Рим пропонують план вирішення кризи біженців

Берлін і Рим пропонують план вирішення кризи біженців

972
Ukrinform
Німецький та італійський міністри внутрішніх справ Томас де Мезьєр та Анджеліно Альфано напередодні саміту Європейського Союзу підготували пропозиції щодо вирішення кризи біженців.

Про це інформує DW.

У листі до першого заступника голови Єврокомісії Франса Тіммерманса та єврокомісара з питань міграції Дімітріса Аврамопулоса вони закликали до "амбіційної реформи Дублінських норм" і "нового улаштування спільної європейської системи надання притулку".

Як повідомляє із посиланням на лист німецька газета Suddeutsche Zeitung, за пропозицією двох чиновників, перш за все необхідно налагодити захист зовнішніх кордонів Європейського Союзу задля стійкого скорочення числа біженців.

Надалі, за підтримки Агентства з охорони зовнішніх кордонів ЄС Frontex, міністри пропонують запустити спільний для об'єднання механізм реєстрації біженців, який включив би безпековий контроль мігрантів та шукачів притулку.

На думку німецького та італійського урядовців, осіб, які потребують притулку, слід виявляти ще у країні походження або транзиту, і вже звідти доставляти до ЄС.

Метою плану де Мезьєра та Альфано є створення "інституціоналізованої системи переселення у Євросоюзі", йдеться у листі. Вона передбачає чітко визначені річні квоти на розподіл біженців по всіх країнах об'єднання. Крім того, у листі міститься заклик створити єдиний для всіх держав-членів ЄС список безпечних країн походження.

Нагадаємо, 4 березня Єврокомісія представила свій план відновлення у повному обсязі дії Шенгенської системи та скасування запроваджених у окремих країнах контролю на національних кордонах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-