Великі інтернет-компанії  підтримали Apple в суперечці з ФБР

Великі інтернет-компанії підтримали Apple в суперечці з ФБР

947
Ukrinform
Великі інтернет-компанії, у числі яких Twitter, AirBnB, Ebay, LinkedIn і Reddit, офіційно підтримали Apple в суперечці з ФБР про розблокування телефону, який належав Саїду Фаруку, який влаштував стрілянину в каліфорнійському місті Сан-Бернардіно.

Про це повідомляє ВВС.

ФБР через суд домагається, щоб Apple розблокував айфон Фарука.

17 компаній підписали спільну експертну думку, завдяки якій сторони, що не беруть участь у судових розглядах, але зацікавлені в його результаті, можуть висловити свою точку зору.

Раніше американський суд зобов'язав Apple допомогти слідчим ФБР отримати доступ до інформації в айфоні стрілка. Деякі сім'ї загиблих підтримали вимоги ФБР. Apple оскаржила рішення суду.

Слідчі впевнені, що на телефоні зберігається важлива інформація. При цьому до неї неможливо добратися, не знаючи пароль. Більше того, у разі десяти невдалих спроб ввести пароль телефон автоматично видалить всю інформацію.

Система безпеки вибудувана так, що навіть самі фахівці Apple не можуть отримати доступ до інформації. У зв'язку з цим слідчі ФБР хочуть, щоб інженери Apple зняли ліміт на кількість спроб ввести пароль, а також допомогли створити програму, яка буде автоматично перебирати всі можливі комбінації з високою швидкістю.

Компанія опирається цьому, заявляючи, що виконання вимог ФБР підірве довіру клієнтів компанії, уряд також отримає можливість доступу до даних будь-якого власника продукції Apple.

Саїд Фарук і його дружина Ташфин Малік 3 грудня вбили 14 беззбройних людей і поранили ще більше двох десятків. Вони намагалися втекти, але були вбиті в перестрілці з поліцією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-