Німецький бундестаг схвалив жорсткіші правила надання притулку

Німецький бундестаг схвалив жорсткіші правила надання притулку

992
Ukrinform
Німецький бундестаг у середу проголосував за Другий пакет законодавства щодо біженців, що передбачає значно жорсткіші правила надання притулку.

Як повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Берліні, за документ віддали свої голоси 429 депутатів, 147 проголосували проти і 4 утрималися при голосуванні за закони, які федеральний уряд затвердив ще 3 лютого.

Віднині прискорюється процедура розгляду заявок претендентів на отримання притулку, у першу чергу від тих, хто має невисокі шанси на його отримання, і депортації тих, кому в ньому відмовлено. Це, за задумом влади, має привести до скорочення кількості біженців, які вже перебувають на території країни.

У новому пакеті також законодавчо закріплено положення, що викликало гарячі дискусії, про возз'єднання сімей тільки через два роки (тобто біженці, яким надається тільки тимчасовий дозвіл на перебування в країні («субсидіарне перебування»), зможуть викликати рідних тільки через два роки після отримання документів). Зачіпає воно і неповнолітніх біженців. Втім, влада може зробити виняток, залежно від кожного конкретного випадку.

Марокко, Алжир і Туніс внесені до списку країн безпечного походження, а це означає, що вихідці з них фактично не мають права на отримання права на проживання у ФРН.

Соціальну допомогу, яку буде урізано, біженці зможуть отримувати лише у тому разі, якщо мешкають у районі, який поставив їх на облік. Більше того, віднині біженці зобов'язані будуть частково оплачувати свої інтеграційні та мовні курси.

Нагадаємо, перший пакет було прийнято минулого року у відповідь на масове прибуття до Німеччини шукачів притулку з Близького Сходу та Африки. Він набув чинності 1 листопада.

Торік Німеччина прийняла 1,1 млн біженців. Влада ФРН прогнозує, що до 2020 року до країни можуть прибути 3,6 млн шукачів притулку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>