У Франції шукають винного в розголошенні таємниці нацбезпеки

У Франції шукають винного в розголошенні таємниці нацбезпеки

793
Укрінформ
Після сьогоднішньої публікації авторитетного видання Le Monde щодо участі спецслужб в таємних операціях у Лівії, міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан доручив провести детальне розслідування за фактом «розголошення таємниці національної безпеки».

Про відповідне розпорядження силового міністра повідомило інше французьке видання Le Point, посилаючись на джерело в оточенні міністра.

«Припущення Le Monde викликали бурхливу реакцію з боку міністра оборони Жана-Іва Ле Дріана. Хоча стаття і містить досить неточні дані щодо французької присутності у Лівії, але вони мають елементи, що стосуються таємниць національної оборони. Тому міністр вранці дав розпорядження щодо розслідування», - сказав виданню співрозмовник.

За його словами, якщо джерело витоку буде знайдено, то дані дії розцінюватимуться згідно зі статтею 413-10 Кримінального кодексу і караються ув’язненням терміном до 3-х років та штрафом 45 тис. євро.

Раніше повідомлялося, що кілька місцевих видань з посиланням на власні джерела поширили інформацію, що французькі спецслужби проводять таємні операції проти бойовиків ІДІЛ у Лівії. За даними ЗМІ, зіткнувшись із загрозою з боку ІДІЛ президент Франсуа Олланд зробив вибір на користь тактики протистояння шляхом ведення неофіційних військових дій із залученням спеціальних сил у східній частині Лівії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-