Переговори про розблокування болгарсько-грецького кордону зайшли в глухий кут

Переговори про розблокування болгарсько-грецького кордону зайшли в глухий кут

1447
Ukrinform
Переговори міністра транспорту Болгарії Івайло Московськи і посла Греції в Болгарії Дімостеніса Стоідіса з грецькими фермерами, які блокують автотрасу, завершилися безрезультатно.

Як повідомив болгарський міністр, фермери відмовилися розблокувати автотрасу, яка веде до одному з контрольно-пропускних пунктів на кордоні, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Під час переговорів прийшли кілька людей з грецької сторони і заявили, що не можуть дати жодних гарантій щодо розблокування автомобільних доріг. Якщо потрібно буде, ми будемо стояти тут разом з болгарськими перевізниками до повного зняття блокади», - заявив Московськи.

Міністр зазначив також, що у зв'язку з цією ситуацією, болгарські урядовці перебувають у постійному контакті з представниками Єврокомісії.

Як повідомляють болгарські ЗМІ, болгарські транспортники вжили контрзаходи – блокують автодороги з болгарського боку, щоб створити аналогічні перешкоди для грецьких перевізників.

Як повідомляв Укрінформ, через страйки грецьких фермерів тимчасово закриті контрольно-пропускні пункти на болгарсько-грецькому кордоні. З грецького боку утворилася тридцятикілометрова черга з вантажних і легкових автомобілів. За попередніми даними, через страйки у Греції болгарські транспортники щодня втрачають близько 400 тисяч євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-