Світове українство приєднується до відзначення річниці Революції Гідності

Світове українство приєднується до відзначення річниці Революції Гідності

1387
Ukrinform
Світовий конгрес українців приєднується до народу України у відзначенні другої річниці Революції Гідності та вшановує Героїв Небесної Сотні, які пожертвували найціннішим заради кращого майбутнього України.

Про це йдеться у зверненні президента Світового конгресу українців Євгена Чолія із нагоди другої річниці Революції Гідності.

«20 лютого ми вшановуємо пам'ять і перемогу Героїв і учасників Революції Гідності, зокрема Небесної Сотні, та й далі активно підтримуємо український народ, який відважно захищає незалежність і територіальну цілісність України», - заявив Чолій.

Він додав, що свій чіткий вибір - гідно і вільно жити в  справді незалежній, демократичній, європейській Україні – український народ зробив ще на початку листопада 2013 року. «Однак ті, що були проти таких прогресивних змін, жорстоко відповіли на це незбагненним насильством і брутальністю, за чим світ із жахом спостерігав у засобах масової інформації», - зазначив президент СКУ.

Однак, Чолій наголосив, що «учасники Революції Гідності стали переможцями, а їхня відданість надихнула на бій, що триває й тепер, оскільки російська агресія в Криму і Східній Україні щоденно руйнує родини і людські життя». «З часу трагічних подій на київському Майдані 18-20 лютого 2014 р. український народ втратив тисячі своїх безстрашних синів і дочок, які полягли за ідею, що Україна є незалежною державою та що українці самі повинні вирішувати своє майбутнє», - підсумував він.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-