Премію World Press Photo отримав знімок із мігрантами

Премію World Press Photo отримав знімок із мігрантами

Фото
2623
Ukrinform
Журі 59 щорічного конкурсу World Press Photo визначило у номінації «Фотографія 2015 року» переможцем австралійського фотографа Уоррена Річардсона.

Це вказується на сайті World Press Photo.

Річардсона нагородили за фотографію «Надія на нове життя», на якій зображені біженці, котрі передають дитину через паркан із колючим дротом. Знімок був зроблений 28 серпня 2015 року на угорсько-сербському кордоні в районі Хоргос (Сербія)- Рьйоске (Угорщина).

Річардсон - незалежний фотограф, наразі працює в Будапешті, Угорщина.

«Я перебував з біженцями на кордоні протягом п'яти днів. Група з приблизно 200 осіб прибула,пройшовши під деревами вздовж лінії паркану. Ми грали в кішки-мишки із поліцією всю ніч, і до того часу, коли був зроблений знімок, я був повністю виснажений. Було близько трьох годин ранку, і я не міг використовувати спалах, щоб не розкрити місце розташування біженців для поліції, так що мені довелося використовувати місячне світло», - пояснив Річардсон обставини знімка.

Конкурс World Press Photo проводиться щорічно з 1955 року. Головою журі в 2016 році був Френсіс Кон (Francis Kohn), фотодіректор AFP. У 2014 році переможцем World Press Photo став датський фотограф Мадс Ніссен з фотографією гомосексуальної пари з Санкт-Петербурга.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-