Москва й Анкара мають виконати мюнхенські зобов'язання - Штайнмайєр

Москва й Анкара мають виконати мюнхенські зобов'язання - Штайнмайєр

827
Ukrinform
Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр наполягає на тому, щоб Росія та Туреччина наслідували досягнуті минулого тижня у Мюнхені домовленості.

Про це зазначається в офіційній заяві глави німецького МЗС, повідомляє кореспондент Укрінформу у ФРН.

"Я чітко чекаю, що Москва й Анкара також орієнтуватимуться в усіх своїх військових і політичних діях на мюнхенські зобов'язання, і що помітне зниження військової активності станеться ще до вступу в силу остаточних домовленостей про припинення вогню", - заявив міністр.

Штайнмайєр нагадав про вчорашню атаку на лікарні й школи і підкреслив відсутність альтернативи мюнхенським зобов'язанням. "З багатьма жертвами в лікарнях і школах громадянська війна у Сирії досягла чергової трагічної нижньої точки", - сказав він. Глава німецького МЗС зазначив, що при такому положенні будуть поставлені під питання всі зусилля із поліпшення доставки гуманітарної допомоги й підготовки умов для припинення бойових дій між силами режиму й опозиції". 

Нагадаємо, Міжнародна група підтримки Сирії (ISSG) за участю представників Ліги арабських країн, ЄС, ООН, а також Великої Британії, Німеччини, Єгипту, Йорданії, Іраку, Ірану, Лівану, Катару, Китаю, ОАЕ, Омана, Росії, Саудівської Аравії, США, Туреччини та Франції провела  минулого тижня у Мюнхені зустріч, на якій домовилася розпочати негайно значне скорочення насильства, що повинне привести через тиждень до закінчення бойової дії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-