Канада обіцяє відстоювати права людини по всьому світу

Канада обіцяє відстоювати права людини по всьому світу

941
Ukrinform
Мир та стабільність у світі неможливі без поваги до основоположних прав людини, тому Канада рішуче налаштована відстоювати їх.

Про це після зустрічі із Верховним комісаром ООН з прав людини Зейдом Раад аль-Хусейном сказав міністр закордонних справ Канади Стефан Діон, передає кореспондент Укрінформу.

«Канада повністю віддана підтримці системи прав людини ООН та використанню його великого потенціалу. Ми не можемо мати миру, стабільності та процвітання, до яких прагнемо, без дотримання прав людини. У цій галузі досі залишається багато роботи – удома та закордоном – і Канада осмисленим чином пропагуватиме позитивні зміни», - зазначив Діон.

Він зазначив, що першим кроком Канади на цьому шляху стане збільшення фінансування Управління Верховного комісара ООН з прав людини на 15 млн дол впродовж наступних трьох років.

«Міністр та Верховний комісар також обговорили підходи та стратегії, націлені на посилення міжнародної системи прав людини. Вони обмінялися думками щодо того, як Канада може взаємодіяти із ООН та іншими країнами для заохочення поваги до прав людини, різноманітності, інклюзивності, відповідального урядування та мирного плюралізму», - додали в МЗС країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-