У Франції знову покажуть скандальний фільм про Майдан

У Франції знову покажуть скандальний фільм про Майдан

Укрінформ
Французький телеканал готує повторний показ пропагандистського фільму про Майдан.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

"Французький телеканал «Canal+» не відмовиться від показу пропагандистського фільму про події в Україні 2013-2014 років режисера Поля Морейри. Наступний показ на каналі заплановано на 8 лютого о 15:10 за місцевим часом", - зазначає видання.

Таким чином керівництво «Canal+» проігнорувало заклики Посольства України у Франції про скасування показу фільму, що має всі ознаки російської пропаганди.

Нагадаємо: посольство України в Парижі раніше звернулося до ради директорів французького телеканалу «Canal+» із проханням скасувати показ фільму "Маски революції", що оповідає про події на Майдані Незалежності в лютому 2014 року.

У посольстві зазначили, що фільм режисера Поля Морейри "дає хибне уявлення про ситуацію в Україні", а інтерпретація авторами кінострічки подій в Україні є "солодкою музикою для вух прихильників теорії змови і проросійських пропагандистів".

Раніше в Держдепі США заявили, що керівництво Російської Федерації щорічно виділяє 1,4 мільярда доларів на роботу складної системи пропаганди, яка подає бачення Кремля на світові події на 30 мовах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-